|  
  |  
  |  
  |  
  |  
Aymerkez’den sezona merhaba

Bu Haber 688 Defa Görüntülendi.
16.05.2011 tarihinde eklenmiştir.
“Sezonda Sezon Sonu Fiyat’’ uygulaması ile Pierre Cardin, Cacharel ve U.S. Polo Assn. markalı tüm ürünlerde 2011 İlkbahar -Yaz Koleksiyonu görücüye çıktı. Böylece, sevdiğinize eski sezondan, indirimli ürünler içinden seçilip kalmış kışlıklardan bir hediye seçeceğinize uygun fiyatlarla yepyeni koleksiyondan cıvıl cıvıl yazlıklar alabileceksiniz”.

Yeni sezonda US Polo çok iddialı
US Polo’nun İlkbahar-Yaz 2011 kreasyonlarında,  bay- bayan ve çocuk  koleksiyonu ile baharın tüm renklerini yansıtmakta. Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük US Polo çocuk mağazasını bünyesinde bulunduran Aymerkez, anne- kız baba ile oğlu aynı kombinle giydirmeyi tasarlıyor. Bayan US Polo ise cesur spor çizgisi ile klasik giyimden kurtulmak isteyenlerin ilk tercihi olmaya devam ediyor...

Ayakkabı ve aksesuarda  Aymerkez  farkı
Kendi markalarının dışında birçok büyük markayı da bünyesinde barındıran Aymerkez,klasik ve spor ayakkabıda da bir hayli iddialı Aymerkez Mağaza Müdürü Mehmet Kınacılar; Aymerkez’de yer alan Adidas, Colins, Converse, Docker’s, Levi’s, Mavi Jeans ve Nike markalı tüm spor ürünlerin, kadın ve çocuk ürünleri, ayakkabı ve aksesuarlar ve fırsat reyonlarındaki birbirinden farklı seçenekte ürünlerin cazip fiyatlar ile sahiplerini beklediğini ifade etti.
Kınacılar konuşmasını şöyle sürdürdü:
 “Gaziantep’e  hep ilk’leri getiren Aymerkez  bu kadar çok büyük mağazanın içinde güvenli prestijli ve ferah ortamı ile hep bir adım önde. Ailelerin bağımlı hale geldiği bir mağaza olan Aymerkez en üst düzeyde tutulan müşteri memnuniyeti ile satış sonrası hizmette de lider.Müşterileriyle bire bir ilişkileri ön planda tutan Aymerkez  ayrıca bünyesinde bulundurduğu outlet reyonu ile dünya markalarını en uygun fiyata sunarak yılın 12 ayıda sezon sonu indirimi gerçekleştiriyor.”
KENT HABERLERİ
 
Copyright @ Zeugma Yayıncılık  San. ve Tic A.Ş.     Tel: 0 342 220 72 72 (PBX)      Site Tasarım ve Programlama Zeugma Medya