|  
  |  
  |  
  |  
  |  
Nakıboğlu ve Mazıcıoğlu ailesinin mutlu günü

Bu Haber 2446 Defa Görüntülendi.
10.09.2011 tarihinde eklenmiştir.
Nikah şahitliklerini Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin yaptığı, Naksan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cahit Nakıboğlu'nun ekonomist oğlu Emre Nakıboğlu ile AK Parti Gaziantep milletvekili Halil Mazıcıoğlu'nun kızı Halkla İlişkiler Uzmanı Hilal Mazıcıoğlu, Gaziantep Dedeman Otel'de düzenlenen muhteşem bir düğünle dünya evine girdi.
Kamuoyunun büyük bir merakla beklediği Gaziantep'te yılın düğünü olarak gündeme oturan Hilal Mazıcıoğlu ve Emre Nakıboğlu Dedeman Otel'de düzenlenen muhteşem bir düğünle dünya evine girdi. Çiftin nikah şahitliğini Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, Şıh Mehmet Nakıboğlu ve Doğan Mazıcıoğlu yaptı.
Nikah töreninde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın 3 çocuk tavsiyesine 3+2 yanıtıyla herkesin sempatisini çeken gelin Hilal Mazıcığoğlu'na düğün hediyesi olarak Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'da bir bilezik armağan etti. Nikah törenine Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, AK Parti Genel Başkan yardımcıları Hüseyin Çelik ve Abdülkadir Aksu, İstanbul Eski Valisi Mardin AK Parti milletvekili, TBMM İç İşleri Komisyon Başkanı Muammer Güler, AK Parti Gaziantep milletvekilleri, Şamil Tayyar, Nejat Koçer, Mehmet Sarı, Mehmet Erdoğan, Derya Bakbak ve Ali Şahin, Gaziantep Valisi Erdal Ata, Muş Valisi Ali Çınar, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Asım Güzelbey, Antalya Emniyet Müdürü Dr Ali Yılmaz, Gaziantep İl Emniyet Müdürü Süleyman Oğuz, GSO Meclis Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu, GTO Başkanı Mehmet Aslan, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, siyaset iş ve sanayi dünyasının önde gelen isimleri katıldı.

DİLLERE DESTAN DÜĞÜN GÖZ KAMAŞTIRDI
Nikah sonrası Dedeman Otel'de düzenlenen muhteşem düğün töreni de bir hayli renkli geçti. Şık gelinliğiyle dikkat çeken gelin Hilal Mazıcığolu ve Royal Halı'nın veliahdı Emre Nakıboğlu konuklarla yakından ilgilenirken beyaz rengin hakim olduğu salon, konukları adeta büyüledi. ŞKM'de düzenlenen nikah töreninin ardından Dedeman Otel'de yapılan düğün töreni de siyaset ve iş dünyasını bir araya getirdi. Düğün törenine Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, AK Parti Genel Başkan yardımcıları Hüseyin Çelik ve Abdülkadir Aksu, AK Parti Gaziantep milletvekilleri, Şamil Tayyar, Nejat Koçer, Mehmet Sarı, Mehmet Erdoğan, Derya Bakbak ve Ali Şahin, Gaziantep Valisi Erdal Ata, Muş Valisi Ali Çınar, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Asım Güzelbey, Antalya Emniyet Müdürü Dr Ali Yılmaz, Gaziantep İl Emniyet Müdürü Süleyman Oğuz, GSO Meclis Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu, GTO Başkanı Mehmet Aslan, siyaset iş ve sanayi dünyasının önde gelen isimleri bir araya geldi. İstanbul'dan özel olarak getirtilen ve gecenin geç saatlerine kadar konukları eğlendiren 'Enbe Orkestrası' sevilen parçaları seslendirdi.

DÜNÜRLERİN DÜĞÜN MUTLULUĞU
AK Parti Gaziantep milletvekili Halil Mazıcıoğlu ve Naksan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cahit Nakıboğlu çocukları Hilal ve Emre'nin düğününde mutluluklarını gizleyemezken Enbe Orkestrası'nın çaldığı slow parçalara eşlik edip hareketli parçalarda da karşılıklı oynayarak mutluluklarını dile getirdiler. Allah herkese bu mutluluğu paylaştırsın diyen AK Parti Gaziantep Milletvekili Halil Mazıcıoğlu, "Allah herkesin evladının mürvetini göstersin. Ailece çok mutluyuz. Huzur içerisinde güzel bir nikah ve düğün gerçekleştirdik. Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere düğünüze katılan dostlarımıza çok teşekkür ederim" dedi.
Mutluluğu gözlerinden okunan ve konuklarıyla yakından ilgilenen damadın babası Cahit Nakıboğlu'da "Nikahımızı ve düğünümüzü onurlandıran Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan başta olmak üzere, mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan ve Türkiye'nin dört bir yanından mutluluğumuzu paylaşmak için nikah ve düğün törenlerimize katılan siyaset ve iş dünyasına ve konuklarımıza teşekkür ederiz" diye konuştu.

DAMAT GELİNE ELİYLE PASTA YEDİRDİ
Dedeman Otel'de gerçekleştirilen siyaset ve iş dünyasının buluştuğu Hilal-Emre Nakıboğlu'nun düğününde gecenin ilerleyen saatlerinde getirilen düğün pastası konukların ilgisini çekti. Damat Emre gelin Hilal'e kendi eliyle pasta yedirirken gelinin kulağına, "En kötü günümüz böyle olsun" dedi. Gecenin geç saatlerine kadar süren düğünde konuklar gelin ve damada çeşitli takılar armağan ederek mutluluklar diledi.
KENT HABERLERİ
 
Copyright @ Zeugma Yayıncılık  San. ve Tic A.Ş.     Tel: 0 342 220 72 72 (PBX)      Site Tasarım ve Programlama Zeugma Medya