Jojobet Hesabım Çalındı, Ne Yapabilirim?

Jojobet hesabım çalındı yeniden nasıl alırım şeklindeki sorularla zaman zaman karşılaşabiliyoruz. İnternette hizmet alıyorsanız bu acı durum sadece bahis sitelerinde değil pek çok farklı platformda da karşınıza çıkabilir. Jojobet kayıt işlemleri sırasında üretmiş olduğunuz bilgiler içerisinde şifre ve kullanıcı adına çok dikkat etmeniz gerekiyor. Kolay tahmin edilebilir kullanıcı adı veya şifre gibi detaylar oluşturmamanız oldukça önemli. Çünkü bu gibi detaylar oluşturulduğu takdirde hacker dediğimiz kötü niyetli kişiler kolaylıkla bu bilgilere ulaşabiliyorlar. Bu da kesinlikle istenmeyen bir durumdur. Bu sebeple en baştan Emin adımlar atmalısınız ve kuvvetli bir şifre ve kullanıcı adı oluşturmalısınız. Ancak buna rağmen hesabını çalındıysa aşağıdaki detayları takip edebilirsiniz.

Jojobet Destek Ekibi İle Hemen Görüşün

Hesabınız çalındıysa vakit kaybetmeye gerek yok. Jojobet destek ekibi ile hemen görüşmeniz gerekmektedir. Ana sayfanın sağ alt köşesinde bulunan destek birimine tıkladığınızda acil koduyla birlikte hesabınızın çalındığını ve bir an önce hesabınızı bloke edilmesi gerektiğini belirtin ilk yapılması gereken adım budur. Hesap bloke işlemi yapılırsa hesabı çalmış olan kişi finans işlemleri transfer işlemleri yapamayacaktır. Böylece maddi anlamda kaybı uğramanızı da önüne geçilmiş olacaktır. Bunu hemen yaparsanız daha sonraki adımlar içinde avantaj elde etmiş olursunuz.

Jojobet Hesap Kapatma İle Yeni Hesap Açın

Jojobet hesap silme son çaredir. İşlem öncesinde mutlaka bakiyenizi gözden geçirmemiz gerekmektedir. Hesabınızda herhangi bir şekilde para bulunuyorsa bu paraları çekim talebinde dönüştürebilirsiniz. Aksi takdirde paralar gönderim ücreti düşülerek size iade ediliyor. Kendimiz Jojobet para çekme yöntemlerini devreye sokarak çekim talebinde bulunursanız maddi anlamda kayba uğramadan çekim işlemlerinizi yerine getirebilirsiniz. Diğer önemli olan nokta ise promosyonlardır. Hesabınızda bulunan promosyonlar kalıcı olarak silinmekte ve bir daha geri gelmemektedir. Bu sebeple hesabınızdaki promosyonları hesap silme işlemlerinden önce çekerseniz avantajlı bir şekilde üyeliğinizi iptal ettirebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir